داستان ما

حفظ رتبه اول آسان نیست;پس بیشترتلاش می کنیم

 1. شخصی سازی کارت‎های هوشمند تماسی وغیرتماسی
 2. تولید اورلی با نوار مغناطیس
 3. تولید ورق‎های Inlay هوشمند ultra-Light ،Maifare،Desfire و…
 4. تولید کارت‎های Dual Interface
 5. پاکت گذاری
 6. تامین مواد اولیه

این شرکت مفتخر است که با انتقال دانش فنی منحصر به فرد در زمینه‎های فوق و بهره‎گیری از تجارب مؤسسان آن در زمینه های مشابه در خارج از کشور به مشتریان خود خدمات‎رسانی ‎نماید.

شرکت گلچین رسانه هوشمند اولین مرکز تولید کارت‎های پلاستیکی در ایران است که دارای سرور اختصاصی جهت سهولت در ارسال فایل های گرافیکی می باشد که با توجه به مجهز بودن نرم افزار ERP امکان رهگیری کلیه سفارشات را به صورت Online مهیا کرده است.

این شرکت در سال ۱۳۷۸ موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت ۲۰۰۰ISO-9001 از کمپانی UKA انگلستان گردید و درسال جاری گواهینامه مدیریت کیفیت خود را به۲۰۰۰ISO-9001 از کمپانی TUV آلمان ارتقاء بخشید.همچنین این شرکت گواهینامه‎های در زمینه بهداشت و ایمنی کارISO18000 ،رضایتمندی مشتریان ISO10002 آراستگی محیطی ۵S از شرکت TUV آلمان دریافت نموده است.

شرکت گلچین رسانه هوشمند با سابقه بیش از نیم قرن تجربه در رسانه چاپ، در سال ۱۳۸۶ با تجهیز به امکانات مدرن چاپ و تولید تخصصی انواع کارت‎های هوشمند و بانکی وارد عرصه چاپ امنیتی گردید. در طی این سال‎ها علاوه بر تکمیل و به روزرسانی تجهیزات خط تولید کارت و افزایش ظرفیت اقدام به تحصیل، دانش فنی روز دنیا جهت تولید و شخصی سازی این محصولات نموده است. هم اکنون این شرکت با برخورداری از تجهیزات شخصی سازی و پاکت‎گذاری به عنوان یکی از مجهزترین مراکز تولیدکننده کارت، علی‎الخصوص کارت‎های پلاستیکی درکشور بوده و ظرفیت تولید بیش از ۲۰۰,۰۰۰ عدد انواع بدنه کارت و ۱۰۰,۰۰۰عدد شخصی سازی و پاکت گذاری در روز را دارا می باشد.

علاوه برمواردفوق،فعالیت های شرکت گلچین رسانه هوشمند درزمینه های زیر نیز تمرکز یافته است:

 1. انتقال دانش فنی ومشاوره جهت ارائه بهترین محصول درزمینه چاپ های امنیتی
 2. تولید کارت پلاستیکی(pvc)
 3. تولید کارت‎‎های چند لایه لمینتی جهت مصارف بانکی و غیربانکی
 4. تولیدکارت های هوشمند تماسی،غیرتماسی،هایبرید
 5. تولید محصولات چاپ افست خشک یووی جهت مصارف خاص
 6. شخصی سازی فیزیکی کارت(Emboss,Thermal)
 7. شخصی سازی مگنت کارت‎های بانکی